II.EĞİTİMDE FARK YARAT ZİRVESİ 2020
Eğitimde Fark Yarat Zirvesi'nin 2. si olan 2020 zirvesi raporu.
WhatsApp Image 2020-05-09 at 18.37.48
EĞİTİMDE FARK YARAT ZİRVESİ 2020

Çevrimiçi olarak düzenlenen Eğitimde Fark Yarat Zirvesi 2020, her sene olduğu gibi alanında uzman konuşmacılar ile beraber; seminer, atölye ve paneller eşliğinde gerçekleşti.

Eğitim alanında birçok paydaşın bir araya gelmesini sağlayan ‘Eğitimde Fark Yarat Zirvesi’, üniversitemiz EduAction, Maths-Up ve Psikoloji Topluluklarının çaba ve katkıları ve üniversitemiz değerli akademisyenleri Doç. Dr. Tülin Haşlaman, Dr. Öğr. Üyesi Burze Yaşar, Dr. Öğr. Üyesi Yağmur Ar-Karcı ve Dr. Öğr. Üyesi Zerrin Toker’den oluşan Akademik Kurulun akademik danışmanlığında, COVID-19 salgını nedeniyle, 9 Mayıs 2020 tarihinde Zoom Platformu üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

…II. EĞİTİMDE FARK YARAT ZİRVESİ 2020 - ONLINE

Üniversitemizin eğitimde niteliği benimseyen ve öğrencilerine en iyi eğitim deneyimini sağlamayı amaçlayan vizyonu doğrultusunda, alanında uzman ve öncü akademisyenler ve görev yaptıkları alanlarda fark yaratan isimlerin katılımıyla gerçekleşecek olan ‘Eğitimde Fark Yarat Zirvesi’, sınırlı kontenjanı, çeşitli seminerler ve atölyeler ile zenginleştirilmiş içeriği ile eğitim alanındaki güncel ve gelişmekte olan konulara ilgi duyan TED/TEDÜ mensubu tüm öğrenci, akademisyen ve idari personelimizin yanı sıra, TED/TEDÜ mensubu olmayıp etkinliğe ilgi duyabilecek herkesin katılımına açıktır.

bir yorum bırakın