Ön Cebeci, Ziya Gökalp Cd. 48/A, 06420 Çankaya/Ankara

Hakkımızda

     Türk Eğitim Derneği’nin eğitim alanındaki 90 yıllık deneyimini yükseköğretime taşımasıyla 2009 yılında, Ankara’da kurulmuş, genç, dinamik ve çağdaş bir şehir üniversitesi olan TED Üniversitesi, eğitimde niteliği benimseyen ve öğrencilerine en iyi eğitim deneyimini sağlamayı amaçlayan vizyonu doğrultusunda 13-14 Nisan 2019 tarihlerinde birincisini düzenlediği “Eğitimde Fark Yarat Kongresi” ile eğitim alanındaki birçok paydaşın bir araya gelmesini sağladı.

      Alanında önde gelen akademisyenler ve fark yaratan iyi örneklerini paylaşan öğretmenlerin bir araya gelmesini sağlayacak yeni bir platform oluşturan Eğitimde Fark Yarat Zirvesinin düzenlenme amacı, çeşitli seminerler ve atölye çalışmalarıyla zenginleştirilmiş olan eğitim alanındaki güncel konulara ilişkin farklı paydaşların bir araya gelerek yüz yüze tartışma olanağı elde etmelerini sağlayacak bir platform oluşturmaktır.

     Pandemiden nedeniyle Eğitimde Fark Yarat zirvesi online olarak 9 Mayıs 2020 tarihinde ikinci kez gerçekleştirilmiş olup 8 seminer, 2 panel ve 5 atölyeden oluşan zirvede toplamda 18 oturum, 22 konuşmacı ve 2334 katılımcı yer almıştır.

     Eğitim alanında birçok paydaşın bir araya gelmesini sağlayan ‘Eğitimde Fark Yarat III. Zirvesi’, 10 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecektir ve TED Üniversitesi Çocuklar için Fırsat Eşitliği, EduAction, Logos, Maths-Up, Psikoloji Topluluklarının katkıları, Sosyal ve Kültürel İşler Müdürlüğü ve TEDÜ Organizasyon Ekibi’nin koordinasyonu ile Toplam 27 konuşmacının katılacağı 2 Panel, 3 Atölye ve 16 Seminer konuya ilgi duyan herkesin katılımına açık olacak yürütülmektedir.

 

 

Bunu biliyormuydunuz?

Eğitimde Fark Yarat konuşmacıları kendi alanlarında devrim niteliğinde yenilikler yapmış, fark oluşturmuştur.

DANIŞMAN KADROSU

Dr. Öğr. Üyesi Burcu Asena SALMAN

Dr. Öğr. Üyesi Canay DOĞULU

Dr. Öğr. Üyesi Elif ÖZTÜRK

Öğr. Üyesi Esma Ceren OCAK

Doç. Dr. Tülin HAŞLAMAN

Dr. Öğr. Üyesi Zerrin TOKER

 

 

Deneyimli
Yönetici Kadrosu

Eğitimde Fark Yarat 2019-2020 ve diğer organizasyonlardan edindiğimiz tecrübeler ile sizlere eşsiz fırsatlar sunuyoruz.

Canlı
Destek

Sizlere seminer, atölye ve panel sırasında bile destek vermekten geri kalmıyoruz, kongre bitene kadar her sorunda, her anınızda yanınızdayız!