Türk Eğitim Derneği’nin eğitim alanındaki 90 yıllık deneyimini yükseköğretime taşımasıyla 2009 yılında, Ankara’da kurulmuş, genç, dinamik ve çağdaş bir şehir üniversitesi olan TED Üniversitesi, eğitimde niteliği benimseyen ve öğrencilerine en iyi eğitim deneyimini sağlamayı amaçlayan vizyonu doğrultusunda 13-14 Nisan 2019 tarihlerinde birincisini düzenlediği “Eğitimde Fark Yarat Kongresi” ile eğitim alanındaki birçok paydaşın bir araya gelmesine ev sahipliği yapmıştır.

Bu yıl ise 2. ve Covid-19 nedeni ile çevrimiçi olarak düzenlenicek olan “Eğitimde Fark Yarat Kongresi Online” 9 Mayıs 2020 tarihinde, alanında önde gelen akademisyenlerin ve fark yaratan iyi örneklerini paylaşacak olan öğretmenlerin bir araya gelmesini sağlayacak yeni bir platform oluşturan Eğitimde Fark Yarat Kongresi Online’nın düzenlenme amacı, çeşitli seminerler ve atölye çalışmalarıyla zenginleştirilmiş olan eğitim alanındaki güncel konulara ilişkin farklı paydaşların bir araya gelerek yüz yüze tartışma olanağı elde etmelerini sağlayacak bir kapasite oluşturmaktır.

Bunu biliyormuydunuz?

Eğitimde Fark Yarat konuşmacıları kendi alanlarında devrim niteliğinde yenilikler yapmış, fark oluşturmuştur.

Deneyimli
Yönetici Kadrosu

Eğitimde Fark Yarat 2019 ve diğer organizasyonlardan edindiğimiz tecrübeler ile sizlere eşsiz fırsatlar sunuyoruz.

Canlı
Destek

Sizlere seminer, atölye ve panel sırasında bile destek vermekten geri kalmıyoruz, kongre bitene kadar her sorunda, her anınızda yanınızdayız!

Danışman

Organizasyon

Hemen Kayıt Ol!

Eğitimde Fark Yaratan konuşmacılar ile eşsiz ve farklı deneyimler elde etmek için hemen                                                                              kayıt olmaya başla.