Ön Cebeci, Ziya Gökalp Cd. 48/A, 06420 Çankaya/Ankara

Sıkça Sorulan Sorular

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Eğitimde Fark Yarat, tüm dünyayı etkileyen COVID-19 salgını nedeniyle, 9 Mayıs 2020 tarihinde, Zoom Platformu üzerinden çevrimiçi gerçekleşecektir.

Kongre 9 Mayıs 2020 tarihinde Cumartesi olmak üzere 1 gün sürecektir.

Eğitimde Fark Yarat, eğitim alanındaki güncel ve gelişmekte olan konulara ilgi duyan herkesin katılımına açıktır. Katılmak için kayıt olmanız gerekmektedir.

 • Katılım için her kullanıcının katılmak istediği tüm oturumlara (seminer, panel veya atölye) ayrı kayıt olması gerekmektedir. Buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
 • Oturumlar için oluşturulan linkler kişiye özeldir ve başka kullanıcılar ile paylaşılması yasaktır.
 • Kayıt yaptırdığınız her oturuma katılım için sizlere iletilen linki takip etmeniz gerekmektedir.

Kayıtlarımız 26 Nisan 2020’de başlamış olup kontenjan sınırlıdır.

 • Seminerlere Katılım : Ücretsiz
 • Panellere Katılım: Ücretsiz
 • Atölyelere Katılm: Her Atölye için 20 TL
 • Katılım ücretlidir.
 • Her bir atölye için ayrı kayıt gereklidir.
 • Kontenjan ile sınırlıdır.
 • Ömür boyu erişim.
 • Online Sertifika
 • Uygulamalı deneyim fırsatı.

Menüde bulunan “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak açılan sayfada Atölyeler kısmından tekrar Atölyeler kayıt olma sayfasına Gitmelisiniz. Ardından katılmak istediğiniz atölyenin ismine tıklayarak Zoom üzerindeki kayıt alanında istenilen bilgileri doldurmalısınız. Tüm bilgileri doldurduğunuzda bir sonraki adımda Kongre Katılım talebiniz Yürütme Kurulumuza iletilmiş olacak. En kısa zamanda ödeme ve kesin kayıt hakkında bir e-posta alacaksınız.

Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde ödeme ve kesin kayıt bilgilendirmeniz hakkında tarafınıza mail olarak iletilecektir.

En az 3 seminer veya panele katılım durumunda Katılımcı Sertifikası verilecektir. Ayrıca her bir atölye için Atölye Katılım Sertifikası verilecektir(atölyeler için alınan ücret bu sertifikaya dahildir).

Eğitimde Fark Yarat çevrimiçi gerçekleşeceği ve sınırlı kontenjana sahip olduğu için ücret iadesi yapılmayacaktır.

Daha detaylı bilgi, soru ve önerileriniz için: egitimdefarkyarat@tedu.edu.tr mail adresinden veya 0312 585 02 55 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden

Medya

Sosyal medya'da yankı uyandıran, alanında önde gelen akademisyenlerin ve fark yaratan öğretmenlerin tecrübelerini göreceksiniz!

Güncel Konular

Eğitimde Fark Yaratan konuşmacılarımız, yenilikçi ve devrim niteliğindeki tecrübeleri, fikirleri ile sizlerle buluşucak!

Kahve Arası

Dışarıya hasret kaldığımız günlerde böylesine bir deneyimi yaşamanın tadı elbette ayrı olucaktır! Her iki program arasında mutlaka kahve molası vermeyi unutmayın!

Deneyim

Yıllar boyu deneyimleriyle fark yaratmış konuşmacılarımızı görmek için Konuşmacılar kısmına girebilirsiniz. Bu eşsiz deneyimlere ortak olmak için hemen kayıt olun!

Sosyal Ağ

Seminer, atölye ve paneller sırasında Zoom chat sayesinde diğer katılımcılarla konuşabilir veya konuşmacılara sorularınızı sorabilirsiniz! Ayrıca her konuşmacının profilindeki iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz.

Tecrübe

Tüm seminer, atölye ve panellerden sonra konuşmacıların sizlere kattığı fikirler doğrultusunda, bol vaktimizin olduğu bu günlerde, derin araştırmalara dalıcağınıza eminiz!